- Hiç yorum yok

2019 yılı Stegedon İle Çok Güzel OlacakHer gün yaşadığımız sorunlar değişiyor. Her yıl bu değişimler bizlere tecrübe olarak dönüyor. Okuduğumuz her kitap bizlere o an fark etmeden bile kelime dağarcığımıza yeni bir ufuk ekliyor. Şöyle dönüp arkanıza baktığınızda bu seneye dair sizi en çok üzen olay ve en mutlu eden olayı düşünün, sizi ne kadar derinden etkilese de karakterinize bir sihirli değnek olmuştur. Günler hızla giderken yılbaşı heyecanı hepimizi sardı. Yeni bir yıla doğru giderken sizlere bir liste hazırladık.

Yeni Arkadaşlar

İnsan mutlaka, dostu, arkadaşları ile yaşamak, acı-tatlı olayları paylaşmak zorundadır. Kendinize farklı ortamlar ve yeni dostluklar edinmeye çalışın. Farklı ortamlarla edineceğiniz insanlar bu sene sizlere hiç bilmediğiniz şeyler öğretebilir. Belki de öğreneceğiniz bir bilgi bir bilgi yarışmasında önünüze çıkar ne dersiniz?

Sağlıklı Beslenin

Sağlık, değerini en bilmediğimiz şey aslında. Kötü alışkanlıklar, tehlikeli ve bilinçsiz beslenmek ileride size engel olarak çıkacaktır. O yüzden bu yüzden daha paket gıdasız ve şekersiz besinler tüketin.

Yeni bir hobi

Sizlere en iyi terapinin meşguliyet olduğunu söylesem inanır mısınız? Bir şeyler ile uğraşmak ve meşgul olmak günlük hayatın stresini alacak ve farklı bir ufuk kazandıracaktır. 

İyi bir site yönetim yazılımına sahip olmak 

Site yöneticilerinizin yükünü azaltmak, daha sistematik bir uygulamaya geçmek için geç kalmadınız. Site yönetiminiz için aidat takibi, site yönetim takibi, gider ve gelir hesaplamaları, yoğun grafiksel açıklamalar, aidat hatırlatmaları, çokça kiracı ve kat maliki üyesi ekleme seçenekleri ile dolu bir site yönetim yazılımına sahip olmak için 2019 geç bir süre değil. Her türden insanın kullanabileceği düzeyde hazırlanmış olan bu yazılım ile işlerinizin güvenliği ile ilgili hiç bir kuşkunuz olmasın. Bilgileriniz güvenli ve emin ellerde. Stegedon ile yeni yıla daha iyi başla.0 yorum:

Yorum Gönder