- Hiç yorum yok

Apartman Yöneticisi Seçilmemesi Durumunda Sitede Karşılaşılabilecek Problemler

karşılaşabilecek problemler

 
 Her insan doğduğunda yaşamını devam ettirebilmek için belirli ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. Barınma, beslenme, giyinme, güvenlik bu ihtiyaçların temel taşlarıdır. Kanımca hepsinin önemi neredeyse eşittir. Fakat barınacak bir yerinizin olmadığı durumunda ne yapacağınızı bir düşünün.. Size iki saniye veriyorum.. Evet hayat gerçekten başımızı sokabileceğimiz bir yer olmadığı sürece çok zor. Peki varsayalım ki başınızı sokabileceğiniz bir eviniz var. Ve bir sitede oturuyorsunuz. Oturduğunuz sitede bir site yöneticisi bulunmadığı durumda ne gibi problemlerle karşılaşırsınız? Gelin hep birlikte inceleyelim

1) Apartman Koridorlarının Temizlik ve Çöp Problemi: Hepimiz evlerimizde dışarıdan yemekler sipariş vermişizdir. O yediğiniz yemeklerin paketlerini düşünün. Hepsi içlerini tükettikten sonra bir çöp haline gelirler yada en basitinden evinizde bitirdiğiniz kahvaltılarınızın vazgeçilmesi zeytininiz bittiğinde artık içi boşalan kabı çöp durumuna geliyor. Peki bu çöplerinizi site içerisinde ne yapmayı , daha doğrusu nereye atmayı planlarsınız? Evin içerisinde biriktirdiğiniz yığınca çöpün kokusu dayanılmaz olur muhtemelen..

2)Evlere Hırsız Girebilmesi Riski: Tüm gününüz çok güzel geçti , ailenizle güzel bir vakit geçirdiniz. Başınızı yastığa koydunuz ve tüm dilekleriniz ertesi gün güneşin doğmasıyla güzel bir güne başlamakta. Fakat sabah uyandığınızda karşılaştığınız manzara sizi şoka uğratıyor. Bir de ne göresiniz evinize hırsız girmiş! Ailenizin canı bir kere tehlikeye atılmış işte!

3)Tanımadığınız Kişilerin Apartmanınızın Etrafında Dolaşması: Evet çocuklar hep top oynamak, ip atlamak isterler. Dışarı çıkmak, doğa ile iç içe olmak isterler. Peki günümüzün en büyük sorunlarından biri olan güvenlik problemini göz önünde bulundurarak çocuğunuzun dışarı çıkmasına gönül rahatlığıyla izin verir miydiniz?

4)Site Koridorunda Bir Şeyin Bozulması Durumunda Kimin Yaptırması Gerekiyor?:  Apartmanınızın 10.katında katındaki dairede yaşıyorsunuz. Marketten bir dünya alışveriş yapmışsınız. Zemin kattan asansörün düğmesine basıyorsunuz. Aman Allah'ım ! Bu da ne ! Asansör bozulmuş. Hem bu asansörü şimdi kim yaptıracak düşüncesi, hem de şimdi ben bu kadar poşetle 10.kata nasıl çıkacağım düşüncesi sizi yeyip bitiriyor olacak muhtemelen.

  Bu problemleri kökünden çözebilmek için her sitede bir apartman yöneticisi olmalı. Gerektiği zaman sizi koruyacak, güvenliğinizi sağlayacak, gerektiği zaman kapınızın önündeki çöpleri alacak,   442apartman ile ilgili bir problem yaşandığında onları halledebilecek bir yönetici.. Tabi ki bir yöneticinin bu tür sorunların hepsini organize olarak gerçekleştirmesi biraz zor oluyor. Apartman yöneticilerini düşünüp onların tüm işlemlerini daha pratik halletmeleri için bir site yönetim yazılımı olan Stegedon site yöneticilerinin işlerinini düzenli yapmalarında yardımcı oluyor! Sende Stegedon'a gel tüm detayları kullanıcılarını önemseyen ekibimizden öğren!

0 yorum:

Yorum Gönder