- Hiç yorum yok

Kat Maliklerinin Site Yöneticilerinden Şikayetçi Olma Nedenleri?kat malikleri

Bir kat malik'i site yöneticisinden neden şikayetçi olur? Bu soru hep bir tartışma konusu yaratır aslında. Ne zaman bir kat malik'i ile konuşulsa site yöneticisini,site yöneticisi ile konuşulsa kat malikini şikayet eder durur. Nedir bunun sebebi? Neden hep bir çatışma içerisindedirler, neden anlaşmaları bu denli zor gözükür ve kendileri neden aralarındaki ilişkiyi zorlaştırırlar.?
 
Hayal kurmayı her zaman çok severiz. Kimin hayali değildir ki bahçeli, baktıkça insana huzur veren bir ev. İşte o hayallerinizdeki eve sahip olduğunuzu ve balkonunuzda oturup kahve eşliğinde kitabınızı okuduğunuzu düşünün. Huzur dolu o anda mis gibi havayı içinize çekiyorsunuz.. Bir anda telefonunuzun mesaj sesiyle irkiliyorsunuz(dın dınn). "Eğer gün içerisinde aidat borcunuzu ödemezseniz haciz işlemi başlatılacaktır." Okurken bile insanı irkitebilecek cinsten bir mesaj. Aidat borcunuzu ödemişsiniz ve böyle bir mesaj alıyorsunuz nasıl irkilmeyesiniz ki? Tam da bu durumda ne yaparsınız bir düşünün. Site yöneticinizle görüşmeye gidersiniz elbette. Varsayalım ki site yöneticiniz sizin yaptığınız aidat ödemesine ait makbuzun olmadığını ileri sürüyor. Tam anlamıyla çetrefilli bir durum değil mi? Şimdi ayıklayın bakalım pirincin taşını.

Bu duruma bir de site yöneticisi açısından bakalım. Yüzlerce aidat makbuzu arasında artık harfleri çift görmeye başlar bir duruma gelir en sonunda. Ya gözden kaçırmıştır ,ya da kaybetmiştir muhtemelen.Başka bir yere de not almadıysa haliyle kat malikinin aidat borcunu ödemediğini düşünecektir. Üstelik aidatını ödemeyen kişilere ayrı ayrı mesaj attığı nı düşünün. Sonucu ise koca bir karmaşa..

Peki nedir bu durumu çözümleyecek olan şey? Bir site site yönetim yazılımının olduğunu düşünün. Aidat takibi yapabileceğiniz, detaylı istatistiklerle gün ay yıl bazında gelir-giderleri görebileceğiniz, aidatını ödemeyen kişilere tek tıkla mesaj atabileceğiniz bir yazılım.Yukarıda karşılıklı olarak yaşanılan tüm sorunları çözebilecek bir yazılım. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi böyle bir yazılım apartman maliki ile site yöneticisi arasındaki tüm sorunları çözüp iyi ve mutlu bir ilişki yürütebilmelerini sağlar. İşte tüm bu özelliklere sahip olan Stegedon apartman yöneticilerinin kurtarıcısı konumunda! Stegedon ile nice mutlu apartman maliki ve apartman yöneticisi ilişkilerine!

0 yorum:

Yorum Gönder