- Hiç yorum yok

Site Yöneticilerinin Stegedon'a İhtiyacı Var

Site yöneticisi binanın genel muhasebe işlerini, aidat toplama işlemi, bina iç ve dışında bulunan ortak alanların düzenlenmesi ve toplanması sorumluluğunu taşımaktadır. Doğal olarak her şeye yetişemeyen site yöneticilerimiz bazen olayı küçük şikayetlerle size bildirebilir. Yine de site yönetimi bazen çok zorlu bir yola girebiliyor ve yöneticilerimiz bu işin içinden çıkamayabiliyor. Yeri geliyor apartmandaki yüksek sesi sanki onlar çıkarıyormuş gibi üzerine gelen kat malikleri oluyor. Sorumsuzca aidat ödemeleri yapmayanlar ve bir çok şey yüzünden suçlanan yöneticilerimizin tatlı şikayetlerini sizler için topladık.
1. Aidat Ödemeyenlere Katlanamayan Yöneticiler Oldu
aidat ödemeyenler

Site yönetimlerinde oluşan aidat sorumsuzluğuna dayanamayan bir site yöneticimiz, kendini  Belediye memuru üzerinden anlatmaya çalışmış.Kim bilir site yöneticimiz ne kadar zor zamanlar geçirmiş de bu yola başvurmuş.

2. Her Türlü Uyarı Methodunu Denediler

aidat şikayet

Site yönetimlerinde iki veya daha fazla ödenmeyenleri uyarı ve şikayet yoluna gidilebileceği Kat Mülkiyeti Kanununda bulunmaktadır. Her kat maliki aidat ödemek zorundadır.Yöneticilerimizin sabrını zorlamayalım çünkü icra dairesine gerçekten başvurma hakkına sahiptir.

3.Kimi Yöneticiler Sınırlandırma da Getirdi

aidat

Yöneticileriniz aidat ödemeniz için peşinizden koşmak zorunda değildir. Aidat için bir son ödeme tarihi belirlenir ve tarihe uyulması zorunludur. Aidat sizin sorumluluğunuzda olup zamanında ödemesi gerekmektedir. 

4.Kimileri Durumdan Sıkılıp İstifa Bile Etti

aidat
Apartman yöneticiliği çoğu site ve apartmanlarda gönüllü yapılan bir iştir. Ödenen aidat içinde kişilerin kendi zevk ve istekleri değil sitenin ihtiyacı olan şeyler bulunmaktadır. Siteden siteye farklılık gösteren da ihtiyaçlar kapıcı giderleri,elektrik ve yakıt giderleri,bahçe düzenleme ücretleri,bahçıvan ve havuz temizliği giderleri gibi çokça farklılık gösteren ihtiyaç bulunmaktadır. Stegedon ile hem yöneticilerimizin en büyük sorunlarından olan aidat sorununu kişilere hatırlatma mesajı olarak küçük düşürmeden şahsi mesajlarla gidermekteyiz. Makbuz işlemlerini kolayca giderebilirsiniz. Ödemelerin grafiksel dökümüne,yıllık ve aylık hesaplamalarına, kiracı ve kat maliki seçenekleri gibi bolca seçeneğe sahip olabilirsiniz. Site yönetimini en kolay ve güvenli yol ile en basit hesap ve grafik bilgileriyle düzenledik. İhtiyacınızdan fazlasını bulacağınız bu site yönetim yazılımı ile kendinizi emin ellerde hissedeceksiniz. Yeter ki yöneticilerimiz artık üzülmesin yönetimi bize bıraksınlar çünkü artık kurtarıcıları geldi.
0 yorum:

Yorum Gönder