- Hiç yorum yok

Site Yönetim Yazılımına Neden İhtiyaç Duyarız?

site yonetim yazilimi

Öncelikle Nedir Bu Site Yönetim Sistemi?

Site veya apartman yöneticilerinin yaptığı işlemleri belirli sistemler ile kolayca yapabilmeyi sağlayan yazılım sistemleridir. "Ama ben bunları zaten yapıyorum, neden bir sisteme ihtiyacım olsun ki?" diyenleriniz için aşağıya önemli birkaç nedeni ekledik.


*Güvenlik

Kayıt altına aldığınız bilgilerin art niyetli kişiler tarafınca erişilebildiğini düşünün. Bunu kötüye kullanmaktan çekinmezler. Aynı şekilde sürekli yanınızda taşıdığınız gelir-gider defteriniz, onun da hiçbir güvenliği yok. Benzersiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceğiniz bir sistem sizi daha güvende hissettirecektir. Sadece sizin görebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz veriler...


*Zaman Tasarrufu

Vakit biz insanlar için önemlidir. Sayıca az olsa dahi kapı kapı gezerek kat maliklerinden aylık gider karşılığını toplamak fazla zaman isteyen bir süreçtir. Kişilerce karşı olunan konuların iletilmesi ve bu doğrultuda çıkabilecek tartışmalar da cabası. Bunları yapmak yerine arkadaşlarınızla buluşup sohbet edebilir, o tutkuyla okuduğunuz kitabı/dergiyi okumaya devam edebilir veya sevdiğiniz diziyi izleyebilirsiniz.


*7/24 Erişebilirlik

Gece uyku tutmadığında, sabah erken saatte uyandığınızda veya istediğiniz kişiye ulaşamadığınız da onun ödeme bilgilerine ulaşmanız zor olabilir. Ancak kullanılacak Site Yönetim Sistemi saat kaç olursa olsun size bu verileri sunabilir, üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlayabilir.


*Kolay İletişim Ağı

Dünyada bir günde trilyonlarca SMS/Mail atıldığını artık hepimiz biliyoruz. Peki parmaklarımız bundan nasıl etkileniyor? Ağrıyan ve zonklamaya başlayan parmaklarınızda sıkışmalar olabileceği gibi kireçlenme ve yamukluk gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Mülk sahiplerine tek tuşla SMS veya Mail atabilecek olsaydınız işiniz eminiz ki daha kolay o.


*Stresten Kurtulma

Yöneticilik yapan ve yapmış olan tüm insanların ortak düşünceye sahip olduğu önemli bir konu da, strestir. İnsanlar farklı düşünce ve davranışlara sahiptirler. Birçok insanla iletişim halinde olmak hepsini memnun edebilmek için kendinizden ödün vermenize sebep olabilir. Bu tarz sistemler işlerinizi kolaylaştırarak stresten uzaklaşmanızı sağlar.Nedenleri öğrendik peki bize bunu sağlayacak güvenilir Site/Apartman Yönetim Yazılımını nereden bulacağız? Bu nedenleri okuduktan sonra almayı düşündüğünüz yazılım, yazılan nedenleri karşılayabilmelidir. Stegedon size kolaylık sağlamayı hedefleyen güncel bir yazılımdır. Sistemde yeni kiracı ekleyebilir, bilgilerini güncelleyebilir, tüm girdileriniz istatiksel karşılığını görebilir, belirtiğiniz aidat tutarı ve alt başlıklarının ödenme kontrolünü yapabilir, karşılanmayan giderler için kiracılara toplu SMS veya Mail atabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder