- Hiç yorum yok

Site Yönetiminin Stegedon İle Daha Kolay Olduğunu Gösteren 5 Neden

site yönetimi muhasebesi
Bir konut yöneticisi ne yapar ? Kapıcı veya bahçıvan ücretleri,asansör kontrol giderleri,bina ve garaj temizliği için ayrılan giderler, bina dış cephesinde kullanılan reklam gelirlerinin çeşitli gider takibi ve ayarlamaları... Okudukça yoruldunuz değil mi ? Yöneticilerimiz çokça yükü sırtında taşır aslında. 
Peki siz çok değerli apartman yöneticimiz; faturalandırma ve gelir takibi, banka işlemleri ve nakit yönetimi, yıllık ve aylık finansal raporları hazırlamaktan yorulmadınız mı ?

Fatura Takibi
Bina elektrik,su gibi faturalarınızı artık tek bir program ile takip edebilirsiniz. Faturaları tüm dairelere göre kaldırın ya da site bloklarına göre sabitleyin. Faturalandırma seçimlerinizi daha kolay ve etkili hale getirin.
Finansal Raporlar
Daireye göre aidat ödeme düzenleri, tarih göstergelerinden yıllık ve aylık olarak istatistiklerle kendinize kolaylık sağlayın. Stegedon ile bilanço, bina harcama raporu, aylık ve yıllık harcama ifadeleri ve benzeri finansal raporlarını oluşturur, görüntüleme, yazdırma işlemlerinin avantajlarından faydalanırsınız.
Gider Takibi
Daire yönetiminde çeşitli başlıklar altındaki çeşitli giderlerinizi kaydedin ve takip edin. Herhangi bir ay için sorguyu görüntüleyin ve gider tablolarını oluşturun.
Nakit Yönetimi
Tüm konut gelirlerini, bina reklam gelirleri ve masraflarının nakit hesaplarını takip edin. Herhangi bir dönem için sorgulama yapın ve nakit işlemlerini kolayca görüntüleyin.
İşlem Takibi
Çeşitli seçimlerle ay ve yıllara göre ödenmemiş aidat takiplerini mail ve SMS yoluyla bildirin. Ödemelerin akışı sağlanırken sizler de kahvenizi yudumlayın. 

Stegedon ile site yönetim muhasebesini öyle kolay hale getirdik ki , basit bilgisayar bilgisine sahip,muhasebe veya defter tutma alışkanlıklarını bilmeyen bir apartman sakininiz dahil herkes konut işlemlerini kolay ve etkili bir şekilde yönetebilir. Stegedon muhasebe ve faturalama sorunlarınızı organize etmenin etkili bir yoludur.Konut işlem ve yönetimini düzenli bir şekilde organize etmenize yardımcı olur. Stegedon ile muhasebeyi gerektiği kadar basit ve etkili tuttuk. 

Yoksa siz hala bir site yönetim yazılımına sahip değil misiniz ? 
Stegedon site yönetiminin her yönüyle gerçekleştirilmesi için en iyi ve en güvenli platform!


0 yorum:

Yorum Gönder