- Hiç yorum yok

Stegedon Yönetimi Bize Bırakın!

stegedon yönetimi
İnsanlar her gün erken kalkıp iş yerlerine giderler ve gününün büyük bir çoğunluğunu iş yerlerinde çalışmakla geçirirler. Evlerine döndüklerinde ise aradıkları tek şey huzurlu, sessiz sakin bir ortamdır.

 Bu sessiz sakin ortam aile içindeki iletişime bağlıdır. Tabi sessiz sakin bir ortam için gerekli olan şartlardan önemli bir tanesi de site yönetimidir. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. Hadi o zaman şimdi hep birlikte bir hayal kuralım. Hepimiz biliriz ki, sabah pozitif kalkmak çok önemlidir. Sabah erken saate bir alarm kurdunuz. Kalkıp kahvaltı yaptınız ve hazırlanıp çıkıyorsunuz derken bir baktınız ki vakit geçiyor ve gecikiyorsunuz. Hemen toparlanıp dışarıya çıktınız, asansörü çağırdınız. Bir de baktınız ki asansör gelmiyor. İşte negatif yüklenmek için küçük bir sebep eklendi. Devam edelim... Merdivenlerden hızla aşağıya inmeye kalktınız ki, aman Allah’ım merdiven kenarlarında çöpler duruyor ve uzun süredir toplanmamış. Sizde bu kokuya maruz kaldınız ve aralarından zorlanarak da olsa geçtiniz. Sonunda en alt kata ulaştınız bir oh çekip temiz hava almak istediniz. Fakat havada bir koku var... Evin kanalizasyon borusu patlamış ve bununla ilgilenecek hiç kimse yok. Çünkü site yönetiminiz yok. Tabi diyeceksiniz ki, bu kadar sorun üst üste gelir mi hiç! Peki ya gelirse... Kendinizi bu durumda işe gittiğinizi düşünün. Ne kadar stresli bir gün değil mi? Tabi bunun birde eve dönüşü var. Elbette bu stresli gün ailenize de yansıyacak. Böyle bir günün olmasını elbetteki istemezsiniz.

 Bu işi yapmak için hiç kimsenin vakti yok değil mi! Aslında belkide senin vardır. İşte tam bu durumda yardımınıza Stegedon koşuyor. Tüm bu sorunları hiçbir belgeyle uğraşmadan, zamanınızı harcamadan, başınız ağrımadan tek bir araç ile yani Stegedon ile başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece sizin değil, sizin gibi sitenizde yaşayan insanların huzurunu da sağlayabilirsiniz. Stegedon, hayatınızı kolaylaştırmak için sizin yerinize tüm hesapları biz yapıyoruz. Sizin ise elinizde bir kahveyle tüm işleri tek bir tıkla halletmek kalıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder